A 2016 év nyarán került kiírásra a Legjobb Önkormányzati Gyakorlatok Program elnevezésű pályázat, melyben lehetőségünk nyílt bemutatni és országosan is népszerűsíteni a településünkön közfoglalkoztatás keretében megvalósított programelemeinket. A pályázati eljárás három fordulós volt, döntőbe kerültünk, melynek eredményeképpen a 2016. év végén megrendezett Országos Záró Konferencián ünnepélyes keretek között vehettük át a III. helyezettnek járó díjat a Belügyminisztérium Márvány Aulájában. Az Elismerő Oklevelet és a Miniszteri Elismerő Oklevelet a Belügyminisztérium részéről dr. Dukai Miklós önkormányzati helyettes államtitkár úr adta át. Nagyon büszkék vagyunk az elért eredményünkre. Itt szeretném megragadni az alkalmat, hogy megköszönjem mindazoknak a munkáját, akik hozzájárultak városunk közfoglalkoztatási programjainak sikeréhez!

Antal Szabolcs
polgármester

Videó: