Tisztelt Hajdúsámsoni Lakosok!
Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a Nagyszőlőskert úton tapasztalt aszfaltsüllyedést az Önkormányzat a korábbiakban jelezte a Debreceni Vízmű Zrt. felé. A szakemberek megállapították, hogy a jelenséget a szennyvízvezeték meghibásodása okozta.
A Debreceni Vízmű Zrt. megkezdte a hiba elhárítását és a javítási munkálatokat, mely előre láthatólag 2 hétig tart.
Köszönjük türelmüket és együttműködésüket a biztonságos úthálózat helyreállítása érdekében!
Hajdúsámson Város Önkormányzata












