Tisztelt Hajdúsámsoni Lakosok!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a Nagyszőlőskert úton tapasztalt aszfaltsüllyedést az Önkormányzat a korábbiakban jelezte a Debreceni Vízmű Zrt. felé. A szakemberek megállapították, hogy a jelenséget a szennyvízvezeték meghibásodása okozta.

A Debreceni Vízmű Zrt. megkezdte a hiba elhárítását és a javítási munkálatokat, mely előre láthatólag 2 hétig tart.

Köszönjük türelmüket és együttműködésüket a biztonságos úthálózat helyreállítása érdekében!

Hajdúsámson Város Önkormányzata